Rozvrhy učiteľov na letný semester 2017/18

Katedra základov a vyučovania informatiky
(KZVI)

Bezáková Daniela
   Str  8 10  2h p M-II   1-UIN-102/15 Matematika pre učiteľov informatiky (2)                    1upI* 1pupI*
   Str  9 50  2h c M-II   1-UIN-102/15 Matematika pre učiteľov informatiky (2)                    1upI* 1pupI*
   Str 14 50  2h c M-III  1-AIN-211/10 Úvod do teoretickej informatiky                            2AIN3
   Stv  8 10  2h c I-H6   1-AIN-170/13 Programovanie (2)                                          1AIN1 1AIN2
   Stv 11 30  2h c I-H6   1-AIN-189/15 Webové aplikácie (1)                                       1AIN*

Budinská Lucia D
   Str 14 50  2h c M-IX   1-AIN-211/10 Úvod do teoretickej informatiky                            2AIN2

Hrušecká Andrea
   Uto 13 10  2h c F1-248 1-UIN-246/10 Interaktívne programovanie a vizuálne modelovanie          1muMAIN_k 2upI* 2pupI*
   Uto 14 50  2h c F1-248 1-UIN-141/15 Programovanie (2)                                          1upI* 1pupI*
   Stv  8 10  2h c I-H6   1-AIN-170/13 Programovanie (2)                                          1AIN1 1AIN2
   Stv 11 30  2h c I-H6   1-AIN-189/15 Webové aplikácie (1)                                       1AIN*
   Stv 13 10  2h s F1-248 1-UXX-236/15 Digitálne technológie (3)                                  2up** 2kM* 2pupI*

Hrušecký Roman
   Pon 12 20  2h p A      1-AIN-189/15 Webové aplikácie (1)                                       1INF* 1AIN*
   Uto  8 10  2h v I-H4   1-UIN-349/15 Programovanie aplikácií pre web                            3muMAIN_k 3upI* 3pupI*
   Uto  9 50  2h p F1-248 2-AIN-234/15 E-learningové prostredia vo vzdelávaní                     2mAINv
   Uto 11 30  2h c F1-248 2-AIN-234/15 E-learningové prostredia vo vzdelávaní                     2mAINv
   Stv 11 30  2h c I-H6   1-AIN-189/15 Webové aplikácie (1)                                       1AIN*
   Stv 13 10  2h s F1-248 1-UXX-236/15 Digitálne technológie (3)                                  2up** 2kM* 2pupI*

Jašková Ľudmila
   Pon 10 40  1h v I-H4   2-UIN-268/15 Informačné systémy                                         2pmupGEIT 3muMAIN_k 2muI*
   Pon 13 10  1h v I-H4   2-UIN-268/15 Informačné systémy                                         2pmupGEIT 3muMAIN_k 2muI*
   Pon 14 00  2h n I-32   XXXPRED000 Rezervácia                                                   
   Uto  9 50  2h p F1-248 2-AIN-234/15 E-learningové prostredia vo vzdelávaní                     2mAINv
   Uto 11 30  2h c F1-248 2-AIN-234/15 E-learningové prostredia vo vzdelávaní                     2mAINv
   Uto 13 10  2h c I-H3   1-MAT-170/00 Programovanie (2)                                          1EFM*
   Uto 14 50  2h c I-H6   1-MAT-170/00 Programovanie (2)                                          1MAT** 1MMN*
   Uto 18 10  2h v I-32   1-UXX-342/15 Digitálne technológie pre žiakov so špeciálnymi vzdelávací 2up** 2pupI*
   Stv 11 30  2h c I-H3   1-AIN-189/15 Webové aplikácie (1)                                       1INF* 1AIN*
   Pia 15 40  3h s I-32   3-IVI-018/15 Vybrané kapitoly z teórie vyučovania informatiky (2)       1DRSINF

Kalaš Ivan
   Pon 11 30  2h p I-32   1-UIN-246/10 Interaktívne programovanie a vizuálne modelovanie          1muMAIN_k 2upI* 2pupI*
   Pon 14 00  2h n I-32   XXXPRED000 Rezervácia                                                   
   Pon 16 30  2h p I-32   2-UIN-120/00 Didaktika informatiky (1)                                  1pUIN 1muMAIN 2muMAIN_k 1pmupGEIT
   Pia 13 10  3h s I-32   3-IVI-508/15 Návrh a realizácia dizertačného projektu (2)               1DRSINF

Kubincová Zuzana
   Pon  8 10  2h p F1-248 1-UIN-236/15 Algoritmy a údajové štruktúry                              2muMAIN_k 2upI* 2pupI*
   Pon  8 10  2h p I-32   1-UIN-236/15 Algoritmy a údajové štruktúry                              2muMAIN_k 2upI* 2pupI*
   Pon  9 50  2h c F1-248 1-UIN-236/15 Algoritmy a údajové štruktúry                              2muMAIN_k 2upI* 2pupI*
   Pon  9 50  2h c I-32   1-UIN-236/15 Algoritmy a údajové štruktúry                              2muMAIN_k 2upI* 2pupI*
   Pon 14 00  2h n I-32   XXXPRED000 Rezervácia                                                   
   Pon 16 30  2h v I-H4   2-UIN-272/15 Seminár z webových technológií vo vyučovaní (2)            2mu*
                          2-UIN-274/17 Seminár z webových technológií vo vyučovaní (4)            2mu*
   Pon 18 10  2h s I-32   2-UXX-936/15 Seminár k diplomovej práci z informatiky (3) (každý druhý  2pmupGEIT 3muMAIN_k 2muI*
                          2-UXX-932/13 Seminár k diplomovej práci z informatiky (1) (každý druhý  1pmupGEIT 1muMAIN_k 1muI*
   Uto  8 10  2h p I-32   1-UIN-141/15 Programovanie (2)                                          1upI* 1pupI*
   Uto  9 50  2h p F1-248 2-AIN-234/15 E-learningové prostredia vo vzdelávaní                     2mAINv
   Uto 11 30  2h c F1-248 2-AIN-234/15 E-learningové prostredia vo vzdelávaní                     2mAINv

Mayerová Karolína
   Pon 14 00  2h n I-32   XXXPRED000 Rezervácia                                                   
   Uto 14 50  2h v I-H3   1-UIN-354/00 Robotické stavebnice vo vzdelávaní (1)                     3up** 3pupI*
   Uto 16 30  2h s I-32   1-UIN-251/00 Propedeutika vyučovania informatiky (2)                    1pUIN 1muMAIN_k 2upI* 2pupI*
   Uto 18 10  2h c F1-248 2-AIN-136/15 Tvorba edukačného softvéru                                 1mAINv
   Str 11 30  2h v I-32   2-UXX-124/15 Metodológia pedagogického výskumu (2)                      1pmupGEIT 2muMAIN_k 1mu**

Salanci Ľubomír
   Pon 12 20  2h c I-H6   2-AIN-139/14 Kompilátory a interpretre                                  1mAINv 1mAINp
   Str 13 10  2h p A      1-MAT-170/00 Programovanie (2)                                          1MAT***
   Stv  8 10  2h p M-I    2-AIN-139/14 Kompilátory a interpretre                                  1mAINv 1mAINp

Tomcsányi Peter
   Pon 18 10  2h c I-H3   1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie (druhá polovi 1AIN2
   Uto 11 30  2h c I-H3   1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie (druhá polovi 1AIN3
   Uto 16 30  2h c I-H3   1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie (druhá polovi 1AIN1
   Uto 18 10  2h p I-H4   2-UIN-111/15 Operačné systémy                                           1pmupGEIT 2muMAIN_k 1muI*
   Str 11 30  2h p A      1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie               1AIN*

Tomcsányiová Monika
   Uto  8 10  2h v I-H4   1-UIN-351/17 Programovanie v JavaScripte                                2muMAIN_k 3upI* 3pupI*
   Uto  9 50  2h v I-H4   1-UIN-325/15 Programátorské etudy (2)                                   3muMAIN_k 3upI* 3pupI*
   Uto 11 30  2h v M-III  1-UIN-343/15 Tvorba pedagogického softvéru (2)                          2muMAIN_k 3upI* 3pupI*
                          2-AIN-136/15 Tvorba edukačného softvéru                                 1mAINv*
   Stv  9 50  2h p I-H4   2-UIN-109/15 Didaktika programovania (2)                                1pmupGEIT 2pUIN 2muMAIN_k 1muI*
   Stv 11 30  2h s I-32   1-UXX-935/13 Seminár k bakalárskej práci z informatiky (2) (každý druhý 3upI* 3pupI*

Veselovská Michaela
   Uto 13 10  2h c I-H3   1-MAT-170/00 Programovanie (2)                                          1EFM*
   Uto 14 50  2h c I-H6   1-MAT-170/00 Programovanie (2)                                          1MAT** 1MMN*
   Str 11 30  2h s I-H6   1-UXX-138/15 Digitálne technológie (2)                                  1up** 1k* 1pupI*
   Stv 11 30  2h c I-H3   1-AIN-189/15 Webové aplikácie (1)                                       1INF* 1AIN*

Wagner Miroslav
   Str 14 50  2h v I-H4   2-UIN-143/15 Správa školskej siete                                      2muMAIN 2muMAIN_k 3muMAIN_k

Winczer Michal
   Pon  9 50  2h p F2     1-AIN-211/10 Úvod do teoretickej informatiky                            2AIN*
   Pon 11 30  2h v I-H4   2-UIN-262/15 Programátorské súťaže                                      2pmupGEIT 3muMAIN_k 2muI*
   Uto 14 50  2h p A      1-INF-175/00 Spoločenské aspekty informatiky                            1AIN* 2INF* 2BIN*
   Str  8 10  2h p I-32   2-UIN-144/15 Návrh a analýza algoritmov                                 1muMAIN 2muMAIN_k 1pmupGEIT
   Str  9 50  2h v I-32   2-UXX-108/00 Dejiny informatiky                                         1pmupGEIT 1mu** 2kM*
   Stv 11 30  2h v I-H4   2-UIN-102/15 Teoretická informatika (2)                                 2muMAIN 2muMAIN_k
   Stv 18 10  2h n A      XXXPRED014 písomky (iba 5.4.)                                           2AIN*

Rozvrh bol aktualizovaný: 26.5.2018