Rozvrhy učiteľov na zimný semester 2019/20

Katedra matematickej analýzy a numerickej matematiky
(KMANM)

Babušíková Jela
   Pon  9 50  1h p M-223  1-MAT-780/00 Numerická matematika (2)                                   3MATn
   Pon 10 40  1h c M-223  1-MAT-780/00 Numerická matematika (2)                                   3MATn
   Pon 12 20  2h p M-224  2-MAT-314/15 Práca s moderným softvérom v numerickej matematike         1mMATn*
   Uto  9 50  2h k F1-108 2-AIN-114/14 Viacrozmerná analýza a numerická matematika                1mAIN**
   Uto 14 50  2h v M-VIII 2-MPG-113/15 Teória aproximácie a interpolácie                          2mMPG
   Str  8 10  2h k F1-109 2-AIN-114/14 Viacrozmerná analýza a numerická matematika                1mAIN**
   Stv  9 50  2h p M-VIII 2-MMN-101/18 Numerické metódy (1)                                       1mMMN*
   Stv 11 30  1h c M-VIII 2-MMN-101/18 Numerické metódy (1)                                       1mMMN*

Baričák Jaroslav D
   Uto  8 10  2h c M-X    1-INF-110/00 Matematická analýza (1)                                    1INF3
   Stv  8 10  2h c M-V    1-INF-110/00 Matematická analýza (1)                                    1INF2

Boďová Katarína
   Uto 11 30  2h p B1-320 N-mBGE-113/15 Špeciálna genetika (3) – Kvantitatívna, populačná a behav 2pmB-GE
   Stv  8 10  2h c M-208  1-MAT-733/19 Software MATLAB                                            1mFBM 2MAT* 2MMN*
   Stv  8 10  2h c M-I    1-MAT-733/19 Software MATLAB                                            1mFBM 2MAT* 2MMN*
   Stv  9 50  2h c M-208  1-MAT-733/19 Software MATLAB                                            1mFBM
   Stv  9 50  2h c M-I    1-MAT-733/19 Software MATLAB                                            1mFBM
   Stv 15 40  2h c Ch1-2  N-mBGE-113/15 Špeciálna genetika (3) – Kvantitatívna, populačná a behav 2pmB-GE

Demetrian Michal
   Pon 11 30  3h p F2     1-FYZ-215/17 Matematika (3)                                             2FYZ*
   Uto 14 50  2h p F1     1-BMF-226/15 Základy matematiky (3)                                     2BMF 2OZE
   Str  8 10  2h p F2     1-FYZ-215/17 Matematika (3)                                             2FYZ*
   Str 15 40  2h c F2     1-BMF-226/15 Základy matematiky (3)                                     2BMF 2OZE
   Str 18 10  2h v M-XI   1-FYZ-407/13 Matematická analýza (3)                                    2FYZ*

Eliašová Ivana D
   Uto 14 50  2h c M-III  1-MAT-110/00 Matematická analýza (1)                                    1PMA*
   Stv  8 10  2h v M-223  1-MAT-710/00 Cvičenie z matematickej analýzy (1)                        1PMA*

Fečkan Michal
   Uto  9 50  2h p M-223  3-MMA-023/15 Nelineárna funkcionálna analýza                            1DRSMAT
   Uto 11 30  2h p M-223  3-MNA-003/00 Variačné metódy riešenia parciálnych diferenciálnych rovní mDRS
   Stv  9 50  2h p M-223  1-MAT-410/00 Funkcionálna analýza (1)                                   3MATa 3MATn 3MATs

Filo Ján
   Uto 13 10  3h p F2     1-FYZ-120/17 Matematika (1)                                             1FYZ*
   Str 14 00  2h p M-223  2-MAT-142/14 Transport, zákony zachovania a pohybové rovnice            2mMATa*
   Stv  8 10  2h p F2     1-FYZ-120/17 Matematika (1)                                             1FYZ*

Jakubička Adam D
   Uto  8 10  2h c M-XI   1-INF-110/00 Matematická analýza (1)                                    1BIN*
   Str 15 40  2h c F1-247 1-INF-110/00 Matematická analýza (1)                                    1INF1

Janíková Miriam D
   Uto 15 40  2h c B1-305 N-bZXX-001/15 Matematika (1)                                            1pZ*

Jaroš František
   Pon 12 20  2h c M-VIII 1-MMN-261/10 Obyčajné diferenciálne rovnice                             3MMN*
   Uto 11 30  2h c M-VI   1-MAT-310/00 Obyčajné diferenciálne rovnice (1)                         3MAT*
                          1-FYZ-350/15 Matematika (5)                                             3FYZ*
   Str 11 30  2h c M-109  2-MAT-111/15 Dynamické systémy                                          1mMATa* mDRS
   Str 16 30  2h c M-VI   1-MMN-210/15 Matematická analýza (3)                                    2MMN*
   Stv  9 50  2h p F1-328 1-MMN-261/10 Obyčajné diferenciálne rovnice                             3MMN*
   Stv 15 40  2h v M-VI   1-MMN-565/00 Doplnkové cvičenie z matematickej analýzy (3)              2MMN*

Jaroš Jaroslav
   Uto 14 00  2h p M-109  3-MMA-021/15 Funkcionálne diferenciálne rovnice                         mDRS
   Str 14 00  2h p M-VIII 2-MMN-103/00 Obyčajné diferenciálne rovnice                             1mMMN*
   Stv 13 10  1h p M-IV   2-MMN-103/00 Obyčajné diferenciálne rovnice                             1mMMN*
   Stv 14 00  1h c M-IV   2-MMN-103/00 Obyčajné diferenciálne rovnice                             1mMMN*
   Stv 16 30  2h p M-IV   1-MAT-510/00 Biomatematika (1)                                          3BMF 3MATa 3MMN*

Kačur Jozef
   Str  9 50  2h p M-223  2-MAT-307/11 Riešenie úloh optimálneho riadenia a inverzných úloh       1mMATn*
   Str 12 20  2h p M-223  3-MNA-005/15 Metóda konečných prvkov                                    mDRS
   Stv  8 10  2h p M-109  2-MAT-334/10 Metóda konečných prvkov (2)                                2mMATn*
   Stv 11 30  2h k M-223  2-MAT-327/12 Praktikum z riešenia optimalizačných úloh                  2mMATn*
   Stv 11 30  2h k M-224  2-MAT-327/12 Praktikum z riešenia optimalizačných úloh                  2mMATn*

Kubáček Zbyněk
   Pon  9 50  2h c M-V    1-UMA-131/15 Repetitórium školskej matematiky (1)                       1upM* 1pupM*
   Uto 13 10  3h s M-I    2-UMA-211/15 Seminár z dejín matematiky (1)                             2pUMA 2muM* 3kM* 2pmupM*
   Uto 16 30  2h p M-102  3-MVM-045/15 Školská matematika vo svetle vyššej matematiky             mDRS
   Str  9 50  2h p F1     1-MAT-110/00 Matematická analýza (1)                                    1MAT**
                          1-MMN-111/15 Matematická analýza (1)                                    1MMN*
   Str 14 00  2h p F1     1-INF-110/00 Matematická analýza (1)                                    1INF**
   Stv  9 50  2h p F2     1-MAT-110/00 Matematická analýza (1)                                    1MAT**
                          1-MMN-111/15 Matematická analýza (1)                                    1MMN*
   Stv 13 10  3h p F1-247 1-MMN-210/15 Matematická analýza (3)                                    2MMN*
   Pia 14 00  2h s M-126  3-MVM-038/10 Odborný seminár z didaktiky matematiky (1)                 mDRS
                          3-MVM-049/10 Odborný seminár z didaktiky matematiky (2)                 mDRS
                          3-MVM-050/10 Odborný seminár z didaktiky matematiky (3)                 mDRS
                          3-MVM-051/12 Odborný seminár z didaktiky matematiky (4)                 mDRS

Kupka Ivan
   Pon 10 40  2h p M-VIII 1-MMN-316/15 Nelineárna a stochastická optimalizácia (1)                3MMN*
   Pon 13 10  3h k B1-305 2-UMA-112/15 Vybrané partie z matematickej analýzy (2)                  2muM* 3kM* 2pmupM*
   Stv  9 50  2h p M-III  1-UMA-211/15 Matematická analýza (3)                                    3upM* 3pupM*
   Stv 12 20  2h s M-109  1-MAT-810/00 Seminár z reálnej analýzy                                  3MAT*
   Stv 14 50  2h c M-IV   1-MMN-316/15 Nelineárna a stochastická optimalizácia (1)                3MMN*

Medveď Milan
   Uto  9 50  2h p M-109  2-MAT-111/15 Dynamické systémy                                          1mMATa* mDRS
   Str 11 30  2h p M-III  1-MAT-310/00 Obyčajné diferenciálne rovnice (1)                         3MAT*
                          1-FYZ-350/15 Matematika (5)                                             3FYZ*

Mihala Patrik D
   Pon 11 30  1h p M-223  1-MAT-780/00 Numerická matematika (2)                                   3MATn
   Pon 12 20  1h c M-223  1-MAT-780/00 Numerická matematika (2)                                   3MATn
   Str 14 00  3h c F1-108 1-FYZ-120/17 Matematika (1)                                             1FYZ1

Mizerová Hana
   Uto 13 10  2h p M-VIII 1-MMN-230/00 Numerické metódy (1)                                       2MMN*
   Str 11 30  2h c M-VIII 1-MMN-230/00 Numerické metódy (1)                                       2MMN*
   Str 11 30  2h c I-H3   1-MMN-230/00 Numerické metódy (1)                                       2MMN*
   Str 15 40  2h p M-223  2-MAT-325/12 Variačné metódy diferenciálnych úloh                       1mMATn*

Pačuta Július
   Str  8 10  2h c M-XII  1-MAT-410/00 Funkcionálna analýza (1)                                   3MATa 3MATn 3MATs
   Str 11 30  2h c F1-109 1-MAT-110/00 Matematická analýza (1)                                    1MAT*
   Stv  8 10  2h v F1-328 1-MAT-710/00 Cvičenie z matematickej analýzy (1)                        1MAT*

Polesňák Lukáš
   Pon 18 10  2h v M-I    2-MMN-237/15 Zručnosti manažérskeho matematika                          2mMMN*

Pospíšil Michal
   Uto 14 00  2h p M-VII  1-MAT-210/00 Matematická analýza (3)                                    2MAT*
   Stv  8 10  3h c M-XI   1-FYZ-215/17 Matematika (3)                                             2FYZ*
   Stv 11 30  2h p M-IX   1-MAT-210/00 Matematická analýza (3)                                    2MAT*

Rostás Kristína
   Pon  9 00  2h c M-VIII 1-MAT-210/00 Matematická analýza (3)                                    2MAT*
   Uto 14 00  2h p B1-305 N-bZXX-001/15 Matematika (1)                                            1pZ*
   Str  8 10  2h v M-VIII 1-MAT-750/00 Cvičenie z matematickej analýzy (3)                        2MAT*
   Str 14 00  2h p M-102  1-UDG-212/15 Zobrazovacie metódy (3)                                    2upMADG 2muMADG_k

Šipőcz Tibor
   Pon 16 30  3h v M-223  2-MMN-134/17 Zručnosti manažovania ľudí                                 1mMMN* 2mMMN*

Švaňa Peter
   Pon  9 50  2h c Ch1-3  N-bCXX-015/15 Matematika pre chémiu (sk. A)                             1pC
   Pon 12 20  3h p Ch1-2  N-bCXX-015/15 Matematika pre chémiu                                     1pCH*
   Uto  9 00-10 20 v FM-L1 1-MMN-285/00 Obchodná grafika (1)                                      3MMN*
   Uto 10 30-11 50 v FM-L1 1-MMN-285/00 Obchodná grafika (1)                                      3MMN*
   Uto 12 30-13 50 v FM-L1 1-MMN-285/00 Obchodná grafika (1)                                      3MMN*
   Str  8 10  2h p Ch1-2  N-bCXX-015/15 Matematika pre chémiu                                     1pCH*
   Str 13 10  2h c Ch2-201 N-bCXX-015/15 Matematika pre chémiu (sk. A)                            1pC
   Stv 14 50  2h s B1-320 N-bCXX-017/15 Výberový seminár z matematiky                             1pCH*

Toma Vladimír
   Str 15 40  2h c M-VIII 2-MMN-104/18 Aplikovaná funkcionálna analýza (1)                        1mMMN*
   Stv  8 10  2h p M-VIII 2-MMN-104/18 Aplikovaná funkcionálna analýza (1)                        1mMMN*
   Stv 13 10  2h s F1     2-MMN-921/00 Diplomový seminár (2)                                      2mMMN*
   Stv 14 50  2h p F1     2-MMN-203/00 Rozhodovacie techniky v manažmente                         2mMMN*

Viszus Eugen
   Pon  8 10  2h p F1-247 1-BMF-110/15 Základy matematiky (1)                                     1OZE 1BMF*
   Pon 11 30  2h c M-109  1-MAT-785/15 Teória miery a integrálu                                   3MATa 3MATs
   Uto  8 10  2h p M-109  2-MAT-112/15 Parciálne diferenciálne rovnice (1)                        1mMATa*
   Uto 11 30  2h c M-109  2-MAT-112/15 Parciálne diferenciálne rovnice (1)                        1mMATa*
   Str  9 50  2h p M-109  1-MAT-785/15 Teória miery a integrálu                                   3MATa 3MATs
   Stv  9 50  2h p F1-247 1-BMF-110/15 Základy matematiky (1)                                     1OZE 1BMF*

Rozvrh bol aktualizovaný: 11.9.2019