Rozvrhy učiteľov na zimný semester 2019/20

Katedra informatiky
(KI)

.KIUcitel1  
   Str  9 50  2h c M-217  2-INF-176/15 UNIX pre administrátorov                                   2mINFb 2mINFp 1mINFb 1mINFp 3INF* 3AIN* 1mINFs* 2mINFs*

Anderle Michal
   Uto 13 10  2h c I-H6   1-INF-127/15 Programovanie (1) v C/C++                                  1INF**
   Uto 13 10  2h c I-H3   1-INF-127/15 Programovanie (1) v C/C++                                  1INF**
   Pia 13 10  2h c I-H6   1-INF-127/15 Programovanie (1) v C/C++                                  1INF**

Brejová Bronislava
   Pon  9 50  2h p F1-328 1-INF-127/15 Programovanie (1) v C/C++                                  1INF**
   Uto 13 10  2h c I-H6   1-INF-127/15 Programovanie (1) v C/C++                                  1INF**
   Uto 13 10  2h c I-H3   1-INF-127/15 Programovanie (1) v C/C++                                  1INF**
   Uto 17 20  2h s M-VIII N-mBXX-001/15 Seminár z bioinformatiky 1                                1pmB-GE 1pmC-BX 2pmB-GE 2pmC-BX
                          2-AIN-505/10 Seminár z bioinformatiky (1)                               2mINFb 1mINFb
                          2-AIN-251/10 Seminár z bioinformatiky (3)                               1mINFb 2mINFb
   Str  9 50  2h p F1-328 1-INF-127/15 Programovanie (1) v C/C++                                  1INF**
   Str 11 30  2h s M-IV   1-INF-911/15 Bakalársky seminár (1)                                     3INF* 3BIN*
   Stv 14 00  2h c F1-328 1-BIN-301/15 Metódy v bioinformatike                                    1mAINu 1mINFb 3INF* 3BIN*
   Stv 15 40  2h p F1-328 1-BIN-301/15 Metódy v bioinformatike                                    1mAINu 2mFBF 1mFBM 1mINFb 3BMF 3INF* 3BIN*
                          2-AIN-501/00 Metódy v bioinformatike                                    2pmB-GE 1pmB-GE 1pmC-BX
   Stv 17 20  2h c F1-328 1-BIN-301/15 Metódy v bioinformatike                                    1mFBM 2mFBF
   Stv 17 20  2h c M-217  2-AIN-501/00 Metódy v bioinformatike                                    2pmB-GE 1pmB-GE 1pmC-BX
   Stv 17 20  2h c F1-328 2-AIN-501/00 Metódy v bioinformatike                                    2pmB-GE 1pmB-GE 1pmC-BX 3BMF
   Stv 17 20  2h c M-217  2-AIN-501/00 Metódy v bioinformatike                                    2pmB-GE 1pmB-GE 1pmC-BX 3BMF

Ďuriš Pavol
   Uto  9 50  3h p M-II   1-INF-167/15 Výpočtová zložitosť a vypočítateľnosť                      3INF* 3BIN*
   Uto 15 40  2h c M-I    1-INF-167/15 Výpočtová zložitosť a vypočítateľnosť (každý druhý týždeň) 3INF* 3BIN*
   Str  9 50  2h s M-213  3-MAMmu-017/14 Teoretické základy informatiky                           iDRS

Ferko Michal
   Stv 14 00  2h k FIT    2-INF-263/15 Tvorba a dizajn počítačových hier                          1mINF* 2mINF*
   Stv 15 40  3h k A      2-INF-263/15 Tvorba a dizajn počítačových hier                          1mINF* 2mINF*

Forišek Michal
   Uto 16 30  2h p F1-109 1-INF-220/00 Algoritmy a dátové štruktúry                               2INF* 2BIN*
   Stv  9 50  3h p M-VII  2-INF-267/15 Pokročilé efektívne algoritmy                              1mINF* 2mINF*
   Stv 14 00  2h p M-VII  1-INF-220/00 Algoritmy a dátové štruktúry                               2INF* 2BIN*
   Pia 13 10  4h c I-H3   1-INF-810/15 Rýchlostné programovanie (1)                               1INF* 1AIN*
                          1-INF-820/15 Rýchlostné programovanie (3)                               2INF*
                          1-INF-830/00 Rýchlostné programovanie (5)                               3INF*

Gafurov Askar D
   Pon 16 30  2h c I-H3   1-INF-225/15 Programovanie (3)                                          2INF* 2BIN*
   Stv 14 00  2h c F1-328 1-BIN-301/15 Metódy v bioinformatike                                    1mAINu 1mINFb 3INF* 3BIN*
   Stv 15 40  2h p F1-328 2-AIN-501/00 Metódy v bioinformatike                                    2pmB-GE 1pmB-GE 1pmC-BX

Janáček Jaroslav
   Stv  9 50  2h p A      2-INF-176/15 UNIX pre administrátorov                                   1mINFb 1mINFp 2mINFp 2mINFb 3INF* 3AIN* 1mINFs* 2mINFs*
   Stv 14 00  2h p M-VI   2-INF-183/15 Počítačové siete (2)                                       1mINFp 2mINFp 3INF* 3AIN* 1mINFs* 2mINFs*
   Stv 15 40  2h c M-T1   2-INF-183/15 Počítačové siete (2)                                       1mINFp 2mINFp 3INF* 3AIN* 1mINFs* 2mINFs*
   Pia  8 10  2h p M-I    1-MAT-230/15 Operačné systémy a počítačové siete                        2MAT* 2MMN*

Kompišová Anna D
   Pon 12 20  2h c M-XI   1-INF-210/00 Úvod do matematickej logiky (sk. A)                        2INF* 3BIN*
   Stv 15 40  2h c M-VII  1-INF-210/00 Úvod do matematickej logiky (sk. B)                        2INF* 3BIN*

Kostičová Jana
   Uto  9 00  2h c M-V    2-INF-144/15 Kompilátory                                                1mINFp 2mINFp*

Kostolányi Peter
   Pon  9 50  2h p F1-328 1-INF-127/15 Programovanie (1) v C/C++                                  1INF**
   Pon 16 30  2h c M-VII  2-INF-277/18 Komplexná analýza pre informatikov                         3INF* 1mINFt* 2mINFt*
   Uto  9 00  2h c M-V    2-INF-144/15 Kompilátory                                                1mINFp 2mINFp*
   Uto 13 10  2h c I-H6   1-INF-127/15 Programovanie (1) v C/C++                                  1INF**
   Uto 13 10  2h c I-H3   1-INF-127/15 Programovanie (1) v C/C++                                  1INF**
   Uto 15 40  3h v M-IX   2-INF-277/18 Komplexná analýza pre informatikov                         3INF* 1mINF* 2mINF*
   Str  9 50  2h p F1-328 1-INF-127/15 Programovanie (1) v C/C++                                  1INF**

Kováč Jakub
   Str  8 10  2h p M-III  2-INF-237/00 Vybrané partie z dátových štruktúr                         1mINFb 1mINFt 2mINFt
   Stv  8 10  2h p M-III  2-INF-237/00 Vybrané partie z dátových štruktúr                         1mINFt 1mINFb 2mINFt

Královič Rastislav
   Uto 11 30  2h k M-IV   2-INF-221/15 Aproximácia optimalizačných problémov                      1mINFb 1mINFt 2mINF*
   Str  8 10  2h p M-XI   2-INF-132/15 Úvod do distribuovaných algoritmov                         1mINF* 2mINF*
   Str  9 50  2h k M-IV   2-INF-221/15 Aproximácia optimalizačných problémov                      1mINFb 1mINFt 2mINF*
   Stv  8 10  2h p M-II   2-INF-132/15 Úvod do distribuovaných algoritmov                         1mINF* 2mINF*
   Pia 10 40  2h s M-213  3-INF-601/15 Seminár pracoviska                                         iDRS

Lukoťka Robert
   Uto 14 50  2h c M-X    1-INF-120/00 Úvod do diskrétnych štruktúr                               1INF2
   Str 14 00  3h p M-III  2-INF-222/00 Objektová analýza a modelovanie                            1mINFp* 2mINFp*
   Stv 12 20  2h c M-VIII 2-INF-222/00 Objektová analýza a modelovanie                            1mINFp* 2mINFp*

Mačajová Edita
   Pon  9 50  3h p M-IV   2-INF-174/15 Teória grafov                                              1mINFt 2mINFt 3INF* 1mINFb* 2mINFb*
   Pon 13 10  1h p M-I    2-INF-174/15 Teória grafov                                              1mINFt 1mINFb 2mINFb 2mINFt 3INF*
   Uto  9 50  2h c M-XI   1-INF-120/00 Úvod do diskrétnych štruktúr                               1BIN*

Mazák Ján
   Uto 14 50  2h c M-II   1-INF-230/00 Úvod do databázových systémov (sk. B)                      2INF*
   Uto 16 30  2h s F1-108 1-INF-615/10 Matematická propedeutika (1)                               1INF**
   Stv 12 20  2h c M-217  1-INF-270/15 Databázové praktikum                                       2INF* 3BIN*
   Stv 17 20  2h c M-VII  1-INF-230/00 Úvod do databázových systémov (sk. A)                      2INF* 3BIN*

Olejár Daniel
   Uto  9 50  2h p F1-328 1-INF-130/00 Princípy počítačov                                         1INF*
   Uto 16 30  2h p M-III  2-INF-224/15 Teória informácie a teória kódovania (1)                   1mINFt 2mINFt 1mINFb 2mINFb 1mINFs* 2mINFs*
   Str 11 30  2h p F1-328 1-INF-130/00 Princípy počítačov                                         1INF*

Ostertág Richard
   Uto  9 50  2h p F1-328 1-INF-130/00 Princípy počítačov                                         1INF*
   Uto 13 10  2h p M-X    1-INF-225/15 Programovanie (3)                                          2INF* 2BIN*
   Str 11 30  2h p F1-328 1-INF-130/00 Princípy počítačov                                         1INF*
   Str 16 30  3h p M-V    2-INF-144/15 Kompilátory                                                1mINFp 2mINF*

Pardubská Dana
   Str 11 30  2h s M-IV   1-INF-911/15 Bakalársky seminár (1)                                     3INF* 3BIN*
   Stv 14 50  3h k M-XII  2-MPG-106/00 Algoritmy a dátové štruktúry                               1mMPG

Plachetka Tomáš
   Pon 18 10  2h n M-217  1-INF-235/00 Ročníkový projekt (1)                                      2INF*
   Uto 10 40  2h k M-VIII 2-INF-179/15 Konkurentné a distribuované programovanie a systémy (1)    1mINFp 2mINFp
   Uto 13 10  2h k A      2-INF-179/15 Konkurentné a distribuované programovanie a systémy (1)    1mINFp 2mINFp
   Str  9 50  2h p F1-109 1-INF-230/00 Úvod do databázových systémov                              2INF* 3BIN*
   Str 11 30  2h s M-IV   1-INF-911/15 Bakalársky seminár (1)                                     3INF* 3BIN*

Plesch Martin
   Str 13 10  2h p M-I    2-INF-173/13 Kvantové spracovanie informácie                            1mINFt 3INF* 2mINF*

Prívara Igor
   Uto 10 40  3h p M-213  2-INF-123/15 Formálna sémantika a teória správnosti                     1mINFp 2mINFp

Rajník Jozef D
   Pon 16 30  2h c M-I    1-INF-120/00 Úvod do diskrétnych štruktúr                               1INF1
   Str 16 30  2h c M-I    1-INF-120/00 Úvod do diskrétnych štruktúr                               1INF3

Rjaško Michal
   Str 11 30  2h c M-217  1-INF-270/15 Databázové praktikum                                       2INF*

Rovan Branislav
   Pon  9 50  3h p M-II   1-INF-215/14 Formálne jazyky a automaty (1)                             2INF* 2BIN*
   Uto 13 10  2h p M-XI   2-INF-122/00 Teória paralelných výpočtov                                1mINFt 2mINFt
   Str 11 30  2h s M-I    2-INF-920/00 Diplomový seminár (1)                                      1mINF*
   Stv 12 20  2h p M-XI   2-INF-122/00 Teória paralelných výpočtov                                1mINFt 2mINFt

Sádovský Šimon D
   Stv 15 40  2h c M-VIII 1-INF-215/14 Formálne jazyky a automaty (1) (sk. A)                     2INF* 2BIN*
   Stv 17 20  2h c M-VIII 1-INF-215/14 Formálne jazyky a automaty (1) (sk. B)                     2INF*

Stanek Martin
   Str 14 50  2h p F1-328 1-INF-640/00 Kryptológia (1)                                            2mMATs*
                          2-INF-178/15 Kryptológia (1)                                            1mINFt 3INF* 1mINFs* 2mINFs*
   Stv 12 20  2h p M-VII  2-INF-178/15 Kryptológia (1)                                            1mINFt 3INF* 1mINFs* 2mINFs*
                          1-INF-640/00 Kryptológia (1)                                            2mMATs*

Škoviera Martin
   Pon  9 50  3h p M-IV   2-INF-174/15 Teória grafov                                              1mINFt 2mINFt 3INF* 1mINFb* 2mINFb*
   Str  8 10  2h p F1-328 1-INF-120/00 Úvod do diskrétnych štruktúr                               1INF**
   Str 11 30  2h s M-VII  2-INF-921/00 Diplomový seminár (2)                                      2mINF*
   Stv  9 50  2h s M-213  2-MAT-602/09 Seminár z teórie grafov (1)                                1mMATs* mDRS

Toman Eduard
   Str  8 10  2h p A      1-INF-210/00 Úvod do matematickej logiky                                2INF* 3BIN*

Rozvrh bol aktualizovaný: 17.9.2019