Rozvrhy učiteľov na letný semester 2017/18

Katedra aplikovanej informatiky
(KAI)

Bašnáková Jana
   Uto  9 00  3h k I-8    2-IKV-183/00 Psycholingvistika                                          1mIKV

Berger Haladová Zuzana
   Pon  9 50  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Uto 13 10  2h c I-H6   2-AIN-204/10 Rozpoznávanie obrazcov                                     1mAINg 1mMPG

Blaho Andrej
   Pon 10 40  2h p A      1-AIN-170/13 Programovanie (2)                                          1AIN*
   Uto  9 00  1h s M-I    1-AIN-920/00 Bakalársky seminár                                         3AIN*
   Stv  8 10  2h c I-H3   1-AIN-170/13 Programovanie (2)                                          1AIN3

Borovanský Peter
   Pon  9 50  2h p F1-328 2-AIN-116/14 Funkcionálne programovanie                                 1mAINp 1mINFb
   Str  9 50  2h p F2     1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*
   Str 14 50  2h c M-II   2-AIN-116/14 Funkcionálne programovanie                                 1mAINp 1mINFb
   Stv 13 10  2h c I-H3   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*
   Stv 13 10  2h c I-H6   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*

Boža Vladimír D
   Uto  9 50  2h k I-23   2-INF-188/17 Moderné techniky strojového učenia                         2mAINu 1mINFb 2mINFb 1mIKV 2mIKV
   Str 13 10  2h k M-V    2-INF-188/17 Moderné techniky strojového učenia                         2mAINu 1mINFb 2mINFb 1mIKV 2mIKV
   Stv 14 50  3h k F1-248 2-INF-185/15 Integrácia dátových zdrojov                                1mINFb 2mINFb 1mINFs 2BIN*

Budzáková Paula D
   Pon  9 50  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Pon 14 00  2h s I-23   PRED024 Akademické podporné centrum                                     1AIN* 2AIN*
   Str 13 10  2h c I-H3   2-MPG-246/15 Spracovanie farebného obrazu                               2mAINg 2mMPG

Cimrová Barbora
   Str 14 00  4h p I-23   2-IKV-122/15 Semestrálny projekt                                        1mIKV
   Stv 10 40  3h k I-8    2-IKV-137/15 Moderné metódy skúmania mozgu                              1mIKV

Černeková Zuzana
   Pon  9 50  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Uto 14 50  2h p M-III  2-MPG-246/15 Spracovanie farebného obrazu                               2mAINg 2mMPG
   Str 11 30  1h s M-II   1-AIN-920/00 Bakalársky seminár                                         3AIN*

Ďurikovič Roman
   Pon  9 00  2h p M-II   2-AIN-134/14 Geometrické modelovanie v grafike                          1mAINg
   Pon 18 10  2h p M-X    2-AIN-127/15 Pokročilá počítačová grafika                               1mAINg
   Uto 13 10  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Pia  8 10  2h s A      2-AIN-923/15 Projektový seminár (1)                                     1mAIN**

Farkaš Igor
   Uto 11 30  2h p F1-108 2-AIN-132/15 Neurónové siete                                            1mIKV 1mAINu 2mINFb
   Uto 16 30  2h s I-9    2-IKV-190/16 Seminár z kognitívnej vedy a umelej inteligencie           1mAINu 1mIKV 2mAINu 2mIKV iDRS
   Str 13 10  1h s I-8    DRS001 Seminár                                                          
   Str 14 00  3h k I-9    2-IKV-921/15 Diplomový seminár                                          2mIKV

Filo Peter
   Uto 15 15-16 45 k EUBA 1-AIN-251/11 Základy podnikania a manažmentu (Obchodna fakulta EUBA, Do 3AIN*

Ftáčnik Milan
   Pon  9 50  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Pon 16 30  2h p M-X    2-AIN-204/10 Rozpoznávanie obrazcov                                     1mAINg 1mMPG
   Uto  9 50  2h k M-X    1-MAT-575/00 Rozpoznávanie obrazcov a spracovanie obrazu                3MATg
   Str 12 20  1h s M-II   1-AIN-920/00 Bakalársky seminár                                         3AIN*

Gál Tomáš
   Pon 16 30  3h p I-8    2-IKV-141/00 Aktuálne trendy v kognitívnej psychológii                  1mIKV

Gergeľ Peter D
   Uto 16 30  2h c I-H6   1-AIN-412/15 Matematika (4) - Logika pre informatikov                   2AIN2 2AIN3
   Stv 13 10  2h c I-H3   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*
   Stv 13 10  2h c I-H6   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*

Gruska Damas
   Uto  8 10  4h p A      2-AIN-109/15 Programovanie paralelných a distribuovaných systémov       2mINFp 1mINFp 1mAIN**
   Stv 13 10  4h k B      2-INF-126/00 Modely konkurentných systémov                              2mINFp
                          2-AIN-185/00 Formálne metódy tvorby softvéru                            1mAIN**

Guller Dušan
   Pon  9 00  4h k I-9    1-AIN-670/00 Expertné systémy                                           3AIN*

Gyárfáš František
   Uto  9 50  2h p M-II   2-UIN-263/15 Softvérové inžinierstvo                                    2pmupGEIT 3muMAIN_k 2muI*
   Uto 12 20  2h p F2     2-AIN-133/15 Extrémne programovanie                                     1mAINp 3AIN*
   Str 16 30  2h c I-H6   2-AIN-133/15 Extrémne programovanie                                     1mAINp 3AIN*
   Stv 14 00  2h p M-III  1-AIN-675/00 Filozofia internetu                                        3AIN*
   Pia  9 50  2h s I-23   1-AIN-611/00 Tvorivé písanie                                            3AIN*

Holas Juraj D
   Uto 18 10  2h c I-H6   2-AIN-132/15 Neurónové siete                                            1mAINu 2mINFb 1mIKV
   Stv 13 10  2h c I-H3   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*
   Stv 13 10  2h c I-H6   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*

Homola Martin
   Pon 16 30  2h v I-H4   2-UIN-272/15 Seminár z webových technológií vo vyučovaní (2)            2mu*
                          2-UIN-274/17 Seminár z webových technológií vo vyučovaní (4)            2mu*
   Uto 14 50  2h c I-9    1-AIN-412/15 Matematika (4) - Logika pre informatikov                   2AIN2
   Str  9 50  2h p F1-108 2-AIN-144/15 Reprezentácia znalostí a inferencia                        1mAINu

Jajcayová Tatiana
   Pon 12 20  2h p I-9    1-AIN-413/15 Grafy, grafové algoritmy a optimalizácia                   3AIN*
   Pon 14 00  2h s I-23   PRED024 Akademické podporné centrum                                     1AIN* 2AIN*
   Uto  9 50  2h c I-9    1-AIN-413/15 Grafy, grafové algoritmy a optimalizácia (prvá polovica se 3AIN*
   Uto  9 50  2h c M-201  1-AIN-413/15 Grafy, grafové algoritmy a optimalizácia (druhá polovica s 3AIN*
   Uto 14 50  2h p I-23   2-AIN-138/16 Diskrétne štruktúry v informatike a počítačovej grafike    1mAIN**
   Stv 11 30  2h c I-9    2-AIN-138/16 Diskrétne štruktúry v informatike a počítačovej grafike    1mAIN**

Jursa Andrej D
   Pia 11 30  2h c I-H6   2-AIN-137/15 Umelá inteligencia                                         1mAINu 1mIKV 1mINFb 2mINFb

Kľuka Ján
   Pon 11 30  2h p F2     1-AIN-412/15 Matematika (4) - Logika pre informatikov                   2AIN*
   Uto 13 10  2h c F1-328 1-AIN-412/15 Matematika (4) - Logika pre informatikov                   2AIN1
   Str 14 50  2h c I-H6   1-AIN-412/15 Matematika (4) - Logika pre informatikov                   2AIN1

Kocur Viktor D
   Pon  9 50  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Str 14 50  2h c I-H6   1-AIN-412/15 Matematika (4) - Logika pre informatikov                   2AIN1

Komara Ján
   Pon  9 50  3h k I-H6   2-AIN-285/17 Symbolické programovanie a LISP                            2mAINp 1mINFb 2mINFb
   Pon 16 30  2h c I-9    1-AIN-188/17 Matematika (2) - Matematická analýza (druhá polovica semes 1AIN2
   Uto  9 50  2h c I-9    1-AIN-188/17 Matematika (2) - Matematická analýza (druhá polovica semes 1AIN3
   Str 16 30  2h c I-9    1-AIN-188/17 Matematika (2) - Matematická analýza (druhá polovica semes 1AIN1

Kuzma Tomáš D
   Pon 16 30  4h c I-H3   1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie (prvá polovic 1AIN2
   Uto 18 10  2h c I-H6   2-AIN-132/15 Neurónové siete                                            1mAINu 2mINFb 1mIKV

Lipovský Mário
   Stv 10 40  2h c I-23   2-AIN-205/15 Algoritmické riešenie ťažkých problémov                    1mAIN**

Lúčan Ľubomír
   Str 18 10  1h p A      1-AIN-232/17 Ročníkový projekt (1)                                      1AIN*
                          1-AIN-262/17 Ročníkový projekt (2)                                      2AIN*
   Stv 16 30  4h k M-II   2-MMN-207/00 Multimédiá pre manažment                                   2mMMN*
                          2-MPG-168/14 Multimédiá a spracovanie zvuku                             1mMPG

Lúčny Andrej
   Pon  8 10  2h p M-IV   2-IKV-164/15 Multiagentové systémy                                      2mIKV
                          2-AIN-246/15 Multiagentové systémy                                      1mAINu
   Pon  9 50  2h p I-H3   2-IKV-164/15 Multiagentové systémy                                      2mIKV
                          2-AIN-246/15 Multiagentové systémy                                      1mAINu

Malinovská Kristína
   Str 13 10  1h s I-8    DRS001 Seminár                                                          
   Str 14 00  4h p I-23   2-IKV-122/15 Semestrálny projekt                                        1mIKV
   Stv 14 00  2h p I-8    2-IKV-136/15 Výpočtová kognitívna neuroveda                             1mIKV

Marko Martin
   Str  9 00  4h k I-9    2-IKV-113/00 Kognitívna psychológia                                     1mIKV

Markošová Mária
   Pon 12 20  2h p F1-109 2-AIN-137/15 Umelá inteligencia                                         1mAINu 1mIKV 1mINFb 2mINFb

Mihálik Andrej
   Pon 11 30  2h p M-X    2-AIN-128/15 Grafika v reálnom čase a výpočty na GPU                    1mAINg
   Uto 13 10  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Str 11 30  2h c I-H3   2-AIN-134/14 Geometrické modelovanie v grafike                          1mAINg
   Str 14 50  2h c I-H3   2-AIN-128/15 Grafika v reálnom čase a výpočty na GPU                    1mAINg

Nagy Marek
   Uto 16 30  2h k F1-248 1-AIN-500/00 Linux pre používateľov                                     1AIN2 1AIN3
   Uto 18 10  2h k I-H3   1-AIN-500/00 Linux pre používateľov                                     1AIN1 1INF**
   Stv  9 50  2h p F1-109 1-AIN-244/15 Webové aplikácie (2)                                       2AIN*
   Stv 16 30  2h c I-H6   1-AIN-244/15 Webové aplikácie (2)                                       2AIN*

Náther Peter
   Uto  9 50  4h c I-H3   1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie (prvá polovic 1AIN3
   Uto  9 50  2h c I-9    1-AIN-188/17 Matematika (2) - Matematická analýza (druhá polovica semes 1AIN3
   Stv 11 30  2h c I-9    2-AIN-138/16 Diskrétne štruktúry v informatike a počítačovej grafike    1mAIN**

Petrovič Pavel
   Pon 12 20  2h p I-23   2-AIN-235/15 Algoritmy umelej inteligencie v robotike                   2mAIN**
   Pon 16 30  4h c I-H3   1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie (prvá polovic 1AIN2
   Uto  8 10  1h s M-I    1-AIN-920/00 Bakalársky seminár                                         3AIN*
   Uto  9 50  4h c I-H3   1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie (prvá polovic 1AIN3
   Str  8 10  2h k F1-248 2-AIN-131/14 Pokročilé programovanie v JAVE (JavaEE)                    1mAINp
   Str 11 30  2h c FT-LAB 2-AIN-235/15 Algoritmy umelej inteligencie v robotike                   2mAIN**
   Str 17 20  2h s FT-LAB 2-IKV-167/00 Praktický seminár robotiky                                 1mIKV
   Str 19 00  1h k FT-LAB 1-AIN-426/11 Aplikovaný robotický seminár                               2AIN*
   Stv  9 50  2h k F1-248 2-AIN-131/14 Pokročilé programovanie v JAVE (JavaEE)                    1mAINp
   Pia 12 20  4h c I-9    1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie (prvá polovic 1AIN1

Pukancová Júlia D
   Uto 14 50  2h c F1-328 1-AIN-412/15 Matematika (4) - Logika pre informatikov                   2AIN3
   Str  9 50  2h p F1-108 2-AIN-144/15 Reprezentácia znalostí a inferencia                        1mAINu
   Str 14 50  2h c M-XI   2-AIN-144/15 Reprezentácia znalostí a inferencia                        1mAINu

Riečický Adam D
   Pon 16 30  2h c F1-248 2-AIN-127/15 Pokročilá počítačová grafika                               1mAINg
   Uto 13 10  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Pia  8 10  2h s A      2-AIN-923/15 Projektový seminár (1)                                     1mAIN**
   Pia 12 20  4h c I-9    1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie (prvá polovic 1AIN1

Rybár Ján
   Uto 14 00  3h k I-8    3-IVI-011/15 Moderné metódy pedagogického výskumu (1)                   iDRS
   Str 14 00  3h k I-9    2-IKV-921/15 Diplomový seminár                                          2mIKV
   Stv 14 50  2h p F1-108 1-AIN-406/15 Kognitívne vedy: jazyk a kognícia                          FMFI

Sarto-Jackson Isabella
   Str 16 30  1h k I-8    2-IKV-191/17 Kognitívna biológia                                        2mIKV
   Str 17 20  3h k I-8    2-IKV-191/17 Kognitívna biológia                                        1mIKV 2mIKV

Šimko Alexander
   Str 11 30  2h p F2     1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN*
   Stv 14 50  2h c I-H3   1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN*
   Stv 14 50  2h c I-H6   1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN*

Šiška Jozef
   Uto 16 30  2h c I-H6   1-AIN-412/15 Matematika (4) - Logika pre informatikov                   2AIN2 2AIN3

Takáč Martin
   Str  9 50  2h k I-8    2-AIN-145/10 Kvalitatívne modelovanie a simulácia                       2mAINu 2mIKV
   Pia  8 10  3h s I-9    2-UXX-150/00 Seminár z komunikácie                                      2mIKV 2pUIN 3muMAIN_k 2mu*

Tomko Matúš D
   Stv 14 50  2h c I-H3   1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN*
   Stv 14 50  2h c I-H6   1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN*

Tuna Matúš D
   Stv 15 40  2h c I-8    2-IKV-136/15 Výpočtová kognitívna neuroveda                             1mIKV

Uhliarik Ivor D
   Stv 14 50  2h c I-H3   1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN*
   Stv 14 50  2h c I-H6   1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN*
   Pia  8 10  2h p M-II   2-IKV-189/16 Spracovanie prirodzeného jazyka                            1mIKV 2mIKV 1mINFb 2mINFb
   Pia  9 50  2h c F1-248 2-IKV-189/16 Spracovanie prirodzeného jazyka                            1mIKV 2mIKV 1mINFb 2mINFb

Vaško Jozef
   Pia  9 50  3h k FABLAB 1-AIN-316/16 Digitálne technológie výroby                               2AIN* 3AIN*

Vinař Tomáš
   Uto 17 20  2h s M-X    N-mBXX-002/15 Seminár z bioinformatiky 2                                1pmC-BX 2pmC-BX 1pmB-GE 2pmB-GE
                          2-AIN-506/10 Seminár z bioinformatiky (2)                               1mINFb 2mINFb
                          2-AIN-252/10 Seminár z bioinformatiky (4)                               2mINFb 1mINFb
   Str 11 30  2h p M-VII  2-AIN-205/15 Algoritmické riešenie ťažkých problémov                    1mAIN**
   Stv 12 20  2h c M-217  2-INF-269/15 Genomika                                                   1mINFb 2mINFb
   Stv 14 50  3h k F1-248 2-INF-185/15 Integrácia dátových zdrojov                                1mINFb 2mINFb 1mINFs 2BIN*
   Pia 14 00  2h s M-217  1-BIN-105/15 Výzvy súčasnej bioinformatiky                              1BIN*

Rozvrh bol aktualizovaný: 26.5.2018