Rozvrhy učiteľov na letný semester 2019/20

Katedra aplikovanej informatiky
(KAI)

Bánovský Juraj
   Stv  9 50  3h k I-9    2-IKVa-184/19 Social Cognition                                          1mIKV

Batmendijn Eduard
   Uto 13 10  2h c M-112  2-AIN-205/15 Algoritmické riešenie ťažkých problémov                    1mAIN**

Beňušková Ľubica
   Str 12 20  2h s I-8    DRS040 Seminár CNC                                                      
   Stv 14 00  2h p I-8    2-IKVa-136/18 Computational Cognitive Neuroscience                      1mIKV
   Stv 15 40  2h s I-8    2-IKVa-136/18 Computational Cognitive Neuroscience                      1mIKV

Berger Haladová Zuzana
   Uto  9 50  2h p I-9    2-AIN-147/19 Počítačové videnie                                         1mAINg

Blaho Andrej
   Pon 10 40  2h p B      1-AIN-170/13 Programovanie (2)                                          1TEF 1AIN*
   Uto  8 10  2h c I-H6   1-AIN-170/13 Programovanie (2)                                          1TEF 1AIN*
   Uto  8 10  2h c I-H3   1-AIN-170/13 Programovanie (2)                                          1TEF 1AIN*
   Uto  9 50  1h s M-V    1-AIN-920/00 Bakalársky seminár                                         3AIN*

Bodišová Martina
   Uto  9 50  2h c M-XII  2-AIN-116/14 Funkcionálne programovanie                                 1mAINp 1mINFb 2mINFb

Borovanský Peter
   Pon 12 20  2h p M-XII  2-AIN-116/14 Funkcionálne programovanie                                 1mAINp 1mINFb 2mINFb
   Uto  9 50  2h c M-XII  2-AIN-116/14 Funkcionálne programovanie                                 1mAINp 1mINFb 2mINFb
   Str  9 50  2h p A      1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*
   Stv 13 10  2h c I-H6   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*
   Stv 13 10  2h c I-H3   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*

Boža Vladimír D
   Uto 11 30  2h p F1-247 2-INF-188/17 Moderné techniky strojového učenia                         2mAINu 1mINFb 2mINFb
   Stv  9 50  2h c M-X    2-INF-188/17 Moderné techniky strojového učenia                         2mAINu 2mINFb 1mINFb
   Stv 15 40  3h p M-217  2-INF-185/15 Integrácia dátových zdrojov                                1mINFb 2BIN*

Cimrová Barbora
   Uto 13 10  4h l I-8    2-IKVa-122/18 Semester Project                                          1mIKV
   Str 12 20  2h s I-8    DRS040 Seminár CNC                                                      
   Str 14 00  3h k I-8    2-IKVa-137/18 Modern Methods in Brain Research                          1mIKV

Černeková Zuzana
   Pon 10 40  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Uto 10 40  1h s M-VI   1-AIN-920/00 Bakalársky seminár                                         3AIN*

Ďurikovič Roman
   Pon  9 50  2h p M-XI   2-AIN-134/14 Geometrické modelovanie v grafike                          1mAINg
   Uto  8 10  2h s I-KAI  3-INF-601/15 Seminár pracoviska                                         iDRS
   Uto 13 10  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Str 13 10  2h k I-KAI  3-INF-002/15 Teória a metodológia informatiky                           iDRS
   Pia  8 10  2h s A      2-AIN-923/15 Projektový seminár (1)                                     1mAIN**
   Pia  9 50  2h k I-KAI  3-INF-402/15 Vedecká činnosť II                                         iDRS
                          3-INF-403/15 Vedecká činnosť III                                        iDRS
                          3-INF-401/15 Vedecká činnosť I                                          iDRS

Farkaš Igor
   Uto 14 50  2h p M-X    2-AIN-132/15 Neurónové siete                                            1mAINu 2mINFb
   Uto 16 30  2h s I-23   2-IKV-190/16 Seminár z kognitívnej vedy a umelej inteligencie           1mIKV 2mIKV iDRS
   Str 12 20  2h s I-8    DRS040 Seminár CNC                                                      
   Str 14 00  3h k I-9    2-IKVa-921/18 Diploma Thesis Seminar                                    2mIKV

Filo Peter
   Pon 13 30-15 00 k EUBA 1-AIN-251/11 Základy podnikania a manažmentu (Obchodna fakulta EUBA, Do 3AIN*
   Pon 15 15-16 45 k EUBA 1-AIN-251/11 Základy podnikania a manažmentu (Obchodna fakulta EUBA, Do 3AIN*

Ftáčnik Milan
   Pon 10 40  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Pon 16 30  2h p M-II   2-AIN-204/10 Rozpoznávanie obrazcov                                     1mMPG 1mAINg
   Uto  9 50  1h s M-VI   1-AIN-920/00 Bakalársky seminár                                         3AIN*

Gál Tomáš
   Uto  9 00  3h k I-8    2-IKVa-141/18 Current Trends in Cognitive Psychology                    1mIKV
   Str 16 30  3h s I-23   2-IKVa-192/19 Science, Technology and Humanity: Opportunities and Risks 1mIKV FMFI

Gáliková Silvia
   Pon  9 50  3h k I-8    2-IKVa-114/18 Introduction to Philosophy of Mind                        1mIKV

Gruska Damas
   Str 14 50  4h k B      2-INF-126/00 Modely konkurentných systémov                              2mINFp
                          2-AIN-185/00 Formálne metódy tvorby softvéru                            1mAIN**
   Stv 13 10  4h p B      2-AIN-109/15 Programovanie paralelných a distribuovaných systémov       2mINFp 1mINFp 1mAIN**

Gyárfáš František
   Pon 10 40  2h p A      2-AIN-133/15 Extrémne programovanie                                     1mAINp 3AIN*
   Uto 14 50  2h c I-H6   2-AIN-133/15 Extrémne programovanie                                     1mAINp 3AIN*
   Str 11 30  2h p F1-108 1-AIN-675/00 Filozofia internetu                                        3AIN*
   Pia  9 50  2h s I-23   1-AIN-611/00 Tvorivé písanie                                            3AIN*

Hamerlik Endre D
   Str 12 20  2h s I-8    DRS040 Seminár CNC                                                      
   Str 14 50  2h c I-H6   1-AIN-412/15 Matematika (4)  - Logika pre informatikov                  2AIN1 2AIN3 3AIN*
   Stv 16 30  2h c I-H6   2-AIN-132/15 Neurónové siete                                            1mAINu 2mINFb

Holas Juraj D
   Str 12 20  2h s I-8    DRS040 Seminár CNC                                                      
   Stv 13 10  2h c I-H6   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*
   Stv 13 10  2h c I-H3   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*
   Stv 16 30  2h c I-H6   2-AIN-132/15 Neurónové siete                                            1mAINu 2mINFb

Homola Martin
   Pon 10 40  2h p M-X    2-AIN-144/15 Reprezentácia znalostí a inferencia                        1mAINu
   Uto 16 30  2h c I-9    1-AIN-412/15 Matematika (4)  - Logika pre informatikov                  2AIN2 3AIN*
   Str  9 50  2h c M-X    2-AIN-144/15 Reprezentácia znalostí a inferencia                        1mAINu
   Stv  9 50  2h v I-32   2-UIN-272/15 Seminár z webových technológií vo vyučovaní (2)            1muI*
                          2-UIN-274/17 Seminár z webových technológií vo vyučovaní (4)            2muI* 2pmupI*

Jajcayová Tatiana
   Pon 14 00  2h s I-23   PRED024 Akademické podporné centrum                                     1AIN* 2AIN*
   Uto 11 30  2h p I-23   2-AIN-138/16 Diskrétne štruktúry v informatike a počítačovej grafike    1mAIN**
   Str 13 10  2h c M-VI   2-AIN-138/16 Diskrétne štruktúry v informatike a počítačovej grafike    1mAIN**
   Stv  8 10  2h p I-9    1-AIN-413/18 Grafy, grafové algoritmy a optimalizácia                   2AIN*
   Stv 11 30  2h c M-VII  1-AIN-413/18 Grafy, grafové algoritmy a optimalizácia                   2AIN*

Kľuka Ján
   Pon 12 20  2h p A      1-AIN-412/15 Matematika (4)  - Logika pre informatikov                  2AIN*
   Uto 14 50  2h c I-9    1-AIN-412/15 Matematika (4)  - Logika pre informatikov                  2AIN3
   Str 14 50  2h c I-H6   1-AIN-412/15 Matematika (4)  - Logika pre informatikov                  2AIN1 2AIN3 3AIN*

Kocur Viktor D
   Pon 10 40  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Pon 18 10  2h c F1-248 2-AIN-204/10 Rozpoznávanie obrazcov                                     1mAINg 1mMPG
   Uto 14 50  2h c F1-248 2-AIN-147/19 Počítačové videnie                                         1mAINg

Komara Ján
   Uto  8 10  2h p M-IV   1-AIN-470/15 Špecifikácia a verifikácia programov                       3AIN* 1mINF* 2mINF*
   Uto 11 30  2h c I-H6   1-AIN-470/15 Špecifikácia a verifikácia programov                       3AIN*
   Str  9 00  1h l I-9    1-AIN-188/17 Matematika (2) - Matematická analýza                       1AIN3
   Str 11 30  1h l I-9    1-AIN-188/17 Matematika (2) - Matematická analýza                       1AIN2
   Str 12 20  1h l I-9    1-AIN-188/17 Matematika (2) - Matematická analýza                       1AIN1

Krajčovič Stanislav D
   Uto 13 10  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Pia  8 10  2h s A      2-AIN-923/15 Projektový seminár (1)                                     1mAIN**

Lúčan Ľubomír
   Uto 16 30  4h k M-IV   2-MMN-207/00 Multimédiá pre manažment                                   2mMMN*
   Str 18 10  1h p B      1-AIN-232/17 Ročníkový projekt (1) (prvy tyzden)                        1AIN*
                          1-AIN-262/17 Ročníkový projekt (2) (prvý týždeň)                        2AIN*

Lúčny Andrej
   Pon 16 30  3h k M-217  2-IKVa-138/18 Introduction to Robotics                                  1mIKV
   Uto 16 30  4h k I-H3   2-AIN-246/15 Multiagentové systémy                                      1mAINu

Malinovská Kristína
   Uto 13 10  4h l I-8    2-IKVa-122/18 Semester Project                                          1mIKV
   Str 12 20  2h s I-8    DRS040 Seminár CNC                                                      
   Stv 13 10  2h c I-H6   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*
   Stv 13 10  2h c I-H3   1-AIN-172/00 Programovanie (4)                                          2AIN*

Marko Martin
   Str  9 00  4h k I-8    2-IKVa-113/18 Cognitive Psychology                                      1mIKV

Markošová Mária
   Pon 12 20  2h p M-X    2-AIN-137/15 Umelá inteligencia                                         1mAINu 1mIKV 1mINFb

Mihálik Andrej
   Pon 12 20  2h p M-XI   2-AIN-128/15 Grafika v reálnom čase a výpočty na GPU                    1mAINg
   Uto 13 10  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Uto 16 30  2h c F1-248 2-AIN-134/14 Geometrické modelovanie v grafike                          1mAINg
   Str 18 10  2h c I-H3   2-AIN-128/15 Grafika v reálnom čase a výpočty na GPU                    1mAINg

Nagy Marek
   Uto 16 30  2h c I-H6   1-AIN-500/00 Linux pre používateľov                                     1AIN*
   Uto 18 10  2h c I-H6   1-AIN-500/00 Linux pre používateľov                                     1INF**
   Stv 16 30  4h k I-H3   1-AIN-244/15 Webové aplikácie (2)                                       2AIN*

Náther Peter
   Str 13 10  2h c M-VI   2-AIN-138/16 Diskrétne štruktúry v informatike a počítačovej grafike    1mAIN**
   Stv  8 10  2h c I-H3   2-AIN-137/15 Umelá inteligencia                                         1mAINu 1mIKV 1mINFb
   Stv 11 30  2h c M-VII  1-AIN-413/18 Grafy, grafové algoritmy a optimalizácia                   2AIN*

Novruzov Umud D
   Pon 16 30  4h c I-H3   1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie ((prvá polovi 1AIN2
   Uto 13 10  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Str 13 10  4h c I-H3   1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie (prvá polovic 1AIN1
   Pia  8 10  2h s A      2-AIN-923/15 Projektový seminár (1)                                     1mAIN**

Petrovič Pavel
   Pon  8 10  2h s FT-LAB 2-IKV-167/00 Praktický seminár robotiky                                 1mIKV
   Pon 16 30  4h c I-H3   1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie ((prvá polovi 1AIN2
   Uto  8 10  2h c F1-248 2-AIN-131/14 Pokročilé programovanie v JAVE (JavaEE)                    1mAINp
   Uto 10 40  1h s I-23   1-AIN-920/00 Bakalársky seminár                                         3AIN*
   Str 13 10  4h c I-H3   1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie (prvá polovic 1AIN1
   Str 18 10  2h c I-H6   2-AIN-131/14 Pokročilé programovanie v JAVE (JavaEE)                    1mAINp
   Stv  8 10  2h p I-8    2-AIN-235/15 Algoritmy umelej inteligencie v robotike                   2mAIN**
   Stv 11 30  2h c I-8    2-AIN-235/15 Algoritmy umelej inteligencie v robotike                   2mAIN**
   Pia  9 00  1h k FT-LAB 1-AIN-426/11 Aplikovaný robotický seminár                               2AIN*
   Pia 12 20  4h c I-9    1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie ((prvá polovi 1AIN3

Poslon Xenia-Daniela
   Str 14 00  3h k I-9    2-IKVa-921/18 Diploma Thesis Seminar                                    2mIKV

Pukancová Júlia
   Pon 10 40  2h p M-X    2-AIN-144/15 Reprezentácia znalostí a inferencia                        1mAINu
   Uto 13 10  2h c I-9    1-AIN-412/15 Matematika (4)  - Logika pre informatikov                  2AIN1
   Str  9 50  2h c M-X    2-AIN-144/15 Reprezentácia znalostí a inferencia                        1mAINu

Riečický Adam D
   Uto 13 10  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Pia 12 20  4h c I-9    1-AIN-186/16 Princípy počítačov – systémové programovanie ((prvá polovi 1AIN3

Rybár Ján
   Stv 14 50  2h p F1-108 1-AIN-406/15 Kognitívne vedy: jazyk a kognícia                          FMFI 3AIN*

Šimko Alexander
   Uto  9 50  2h p F1-247 2-AIN-253/15 Logické programovanie ASP                                  2mAINu 1mINFb 2mINFb
   Uto 14 00  2h c M-I    2-AIN-253/15 Logické programovanie ASP                                  2mAINu 1mINFb 2mINFb
   Str 11 30  2h p A      1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN*
   Str 16 30  2h c I-H6   1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN1 3AIN*
   Stv 14 50  2h c I-H6   1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN2 2AIN3

Šiška Jozef
   Str 14 50  2h c I-H6   1-AIN-412/15 Matematika (4)  - Logika pre informatikov                  2AIN1 2AIN3 3AIN*
   Str 16 30  2h c F1-248 1-AIN-412/15 Matematika (4)  - Logika pre informatikov                  2AIN2

Štancelová Paula D
   Pon 10 40  2h s I-23   DRS001 Seminár                                                          iDRS
   Pon 14 00  2h s I-23   PRED024 Akademické podporné centrum                                     1AIN* 2AIN*

Šuppa Marek D
   Str  9 50  2h p I-23   2-IKV-189/16 Spracovanie prirodzeného jazyka                            1mIKV 2mIKV 1mINFb 2mINFb
   Str 11 30  2h c I-H6   2-IKV-189/16 Spracovanie prirodzeného jazyka                            1mIKV 2mIKV 1mINFb 2mINFb

Takáč Martin
   Str 12 20  2h s I-8    DRS040 Seminár CNC                                                      
   Str 16 30  3h s I-23   2-IKVa-192/19 Science, Technology and Humanity: Opportunities and Risks 1mIKV FMFI
   Pia  9 00  2h p I-9    1-UXX-231/18 Pedagogická komunikácia                                    2upMAIN 2upMADG 2upMATV 2kM*
   Pia 10 40  2h p I-9    1-UXX-231/18 Pedagogická komunikácia                                    2pUIN 2upF*
                          3-IVI-032/19 Pedagogická komunikácia                                    fDRS mDRS iDRS

Tomko Matúš D
   Str 12 20  2h s I-8    DRS040 Seminár CNC                                                      
   Str 16 30  2h c I-H6   1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN1 3AIN*
   Stv 14 50  2h c I-H6   1-AIN-222/15 Databázy (2)                                               2AIN2 2AIN3

Tuna Matúš D
   Str 12 20  2h s I-8    DRS040 Seminár CNC                                                      

Vaško Jozef
   Stv  9 50  3h k FABLAB 1-AIN-316/16 Digitálne technológie výroby                               2AIN* 3AIN*

Vinař Tomáš
   Pon  9 50  2h p Ch1-222 2-INF-269/15 Genomika                                                  1mINFb 2mINFb
                           N-mCBI-119/15 Genomika                                                 1pmC-BX 1pMB 1pmB-GE
   Uto 13 10  2h c M-217  2-INF-269/15 Genomika                                                   2mINFb
   Uto 17 20  2h v M-X    2-AIN-506/10 Seminár z bioinformatiky (2)                               1mINFb 2mINFb
                          2-AIN-252/10 Seminár z bioinformatiky (4)                               1mINFb 2mINFb
                          N-mBXX-002/15 Seminár z bioinformatiky 2                                1pmC-BX 1pmB-GE
   Str  8 10  2h p M-IV   2-AIN-205/15 Algoritmické riešenie ťažkých problémov                    1mAIN**
   Stv 15 40  3h p M-217  2-INF-185/15 Integrácia dátových zdrojov                                1mINFb 2BIN*
   Pia 13 10  2h s M-VIII 1-BIN-105/15 Výzvy súčasnej bioinformatiky                              1BIN*

Rozvrh bol aktualizovaný: 24.3.2020