Rozvrhy učiteľov na letný semester 2019/20

Katedra algebry a geometrie
(KAG)

Balko Ľudovít
   Pon  9 50  2h v M-116  2-MPG-164/19 Seminár z pseudo-euklidovskej geometrie (2)                1mMPG
   Pon 16 30  1h c M-X    1-INF-156/10 Algebra (2)                                                1INF1 2BIN*
   Pon 17 20  1h c M-X    1-INF-617/19 Doplnkové cvičenie z algebry                               1INF1 2BIN*
   Uto 11 30  2h p M-116  1-MAT-552/10 Geometria pre grafikov (2)                                 3MATg 3INF* 3AIN*
   Uto 14 00  2h p M-116  1-MAT-530/15 Numerické metódy lineárnej algebry                         3MATn 1mMPG
   Uto 15 40  2h c M-217  1-MAT-530/15 Numerické metódy lineárnej algebry                         3MATn 1mMPG
   Str 14 50  1h c M-I    1-INF-156/10 Algebra (2)                                                1INF2
   Str 15 40  1h c M-I    1-INF-617/19 Doplnkové cvičenie z algebry                               1INF2

Bátorová Martina
   Str  9 50  2h p F1-109 1-MAT-565/15 Reprezentácie geometrických objektov                       3MATg
                          1-AIN-545/00 Reprezentácie geometrických objektov                       3AIN*
   Stv  8 10  2h c M-120  1-AIN-545/00 Reprezentácie geometrických objektov                       3AIN*
                          1-MAT-565/15 Reprezentácie geometrických objektov                       3MATg
   Stv 14 50  2h c M-120  2-MPG-215/10 Modelovanie kriviek a plôch (2)                            1mMPG

Bohdal Róbert
   Pon 10 40  2h v M-217  2-MPG-150/15 CAD systémy                                                1mMPG
                          1-UDG-221/15 Technické kreslenie s podporou CAD systémov                2upMADG
   Stv  8 10  2h p M-VIII 2-MPG-102/00 Počítačová grafika (2)                                     1mMPG
   Pia  8 10  2h p I-H3   1-MAT-830/15 Profesionálny grafický softvér (2)                         3MAT*
   Pia  9 50  2h c I-H3   1-MAT-830/15 Profesionálny grafický softvér (2)                         3MAT*

Bosáková Adriana D
   Pon  8 10  2h c I-H3   2-MMN-133/00 Počítačová grafika (2)                                     1mMMN*
   Str  8 10  2h c I-H3   1-MAT-180/00 Úvod do počítačovej grafiky                                1MAT*

Činčura Juraj
   Pon 11 30  2h p M-VI   1-UMA-116/15 Elementárna teória čísel                                   1pUMA 1upM* 1pupM*
   Str  9 00  1h c B2-304 1-UMA-116/15 Elementárna teória čísel                                   1pupM*
   Str 14 50  1h c M-VIII 1-UMA-116/15 Elementárna teória čísel                                   1pUMA 1upM*
   Stv  8 10  2h p M-IV   1-UMA-207/15 Algebra                                                    3upM* 3pupM*
   Stv  9 50  2h c M-IV   1-UMA-207/15 Algebra                                                    3upM* 3pupM*
   Stv 13 10  2h v M-126  2-MAT-622/09 Teória kategórií (2)                                       2mMATs*

Ferko Andrej
   Str  9 50  2h p M-120  1-MAT-180/00 Úvod do počítačovej grafiky                                1MAT*
   Str 14 50  2h s M-XII  2-MPG-920/00 Diplomový seminár (1)                                      1mMPG
   Stv  8 10  2h p M-IX   1-INF-240/15 Grafické systémy, vizualizácia, multimédiá                 3BMF 3INF*
   Stv 11 30  2h p M-V    2-MMN-133/00 Počítačová grafika (2)                                     1mMMN*
   Stv 13 10  2h s M-120  2-MPG-205/00 Seminár z počítačovej grafiky a geometrie                  2mMPG

Guričan Jaroslav
   Pon 11 30  2h p M-IX   2-INF-182/15 Algebra (3)                                                1mINFt 3INF*
   Pon 13 10  1h c M-IX   2-INF-182/15 Algebra (3)                                                1mINFt 3INF*
   Str  8 10  2h p M-126  2-MAT-241/09 Počítačová algebra (2)                                     2mMATs*
   Str 13 10  2h s M-126  2-MAT-221/09 Univerzálne algebry a zväzy (2)                            1mMATs*
   Stv 11 30  2h p M-126  2-MAT-222/15 Vybrané kapitoly z algebry (2)                             1mMATs*

Chalmovianska Jana
   Pon  8 10  2h p M-VI   1-UMA-107/15 Geometria (1)                                              1pUMA 1upM* 1pupM*
   Uto 11 30  2h c B2-304 N-bBXX-082/15 Matematika pre biológov                                   2pMB 2pB
                          1-BIN-210/15 Matematika pre biológov                                    2BIN*
   Stv  9 50  3h p M-120  2-MPG-104/15 Algebraická geometria (1)                                  1mMPG
                          2-UDG-101/15 Algebraická geometria                                      1muMADG

Chalmovianský Pavel
   Str  9 50  3h p M-XII  2-MPG-105/15 Topológia a funkcionálna analýza                           1mMPG
   Str 13 10  2h p M-XI   2-MPG-215/10 Modelovanie kriviek a plôch (2)                            1mMPG
   Str 14 50  2h p M-116  3-MGT-002/00 Konštrukčná aplikovaná geometria                           2DRSMAT
   Stv 13 10  2h p M-XI   2-MPG-105/15 Topológia a funkcionálna analýza                           1mMPG
   Stv 14 50  2h p M-116  2-MPG-217/10 Modelovanie kriviek a plôch (4)                            2mMPG
   Pia  9 50  2h s M-116  2-MPG-166/12 Seminár z algebraickej geometrie (2)                       1DRSMAT 1mMPG

Jajcay Róbert
   Pon  9 00  2h p M-126  2-MAT-225/15 Aplikácie teórie grúp v diskrétnej matematike              1mMATs*
   Pon 12 20  2h p M-126  2-MAT-225/15 Aplikácie teórie grúp v diskrétnej matematike              1mMATs*
   Uto 14 50  1h c M-VI   1-MMN-160/00 Lineárna algebra a geometria (2) (anglicky)                1MMN*
   Str  9 50  2h p F1-108 1-MMN-160/00 Lineárna algebra a geometria (2)                           1MMN*
   Stv 13 10  2h p M-XII  1-MAT-495/00 Úvod do kódovania                                          3MATs
   Pia 12 20  4h s M-XI   DRS032 Seminár z algebraickej teórie grafov                             mDRS

Korbaš Július
   Str  9 50  2h p M-126  2-MAT-223/09 Algebraická topológia                                      1mMATs*
                          3-MGT-013/00 Algebraická topológia (2)                                  mDRS
   Stv 14 50  2h p M-XII  2-MAT-223/09 Algebraická topológia                                      1mMATs*
                          3-MGT-013/00 Algebraická topológia (2)                                  mDRS
   Pia 13 10  2h s M-oATC 2-MAT-625/09 Seminár z algebraickej a diferenciálnej topológie (2)      2mMATs* mDRS

Kudličková Soňa
   Pon  9 00  2h p M-120  1-UDG-221/15 Technické kreslenie s podporou CAD systémov                2upMADG
   Pon 11 30  2h p M-120  2-UDG-146/12 Počítačová geometria (2)                                   2muMADG
   Uto  8 10  2h p M-120  1-UDG-113/15 Zobrazovacie metódy (2)                                    1upMADG
   Uto  9 50  2h c M-120  1-UDG-113/15 Zobrazovacie metódy (2)                                    1upMADG
   Str  8 10  2h p M-120  2-UDG-113/15 Didaktika deskriptívnej geometrie (2)                      1muMADG

Lekár Milan D
   Pon 16 30  1h c M-X    1-INF-156/10 Algebra (2)                                                1INF1 2BIN*
   Pon 17 20  1h c M-X    1-INF-617/19 Doplnkové cvičenie z algebry                               1INF1 2BIN*
   Uto 15 40  1h c M-VI   1-MMN-160/00 Lineárna algebra a geometria (2) (slovensky)               1MMN*

Macko Tibor
   Uto  9 50  2h p F1-109 1-MAT-160/15 Lineárna algebra a geometria (2)                           1MAT**
   Str  9 50  2h p M-126  2-MAT-223/09 Algebraická topológia                                      1mMATs*
                          3-MGT-013/00 Algebraická topológia (2)                                  mDRS
   Str 16 30  2h c F1-328 1-MAT-160/15 Lineárna algebra a geometria (2)                           1MAT**
   Stv  9 50  2h p F1-108 1-MAT-160/15 Lineárna algebra a geometria (2)                           1MAT**
   Stv 14 50  2h p M-XII  2-MAT-223/09 Algebraická topológia                                      1mMATs*
                          3-MGT-013/00 Algebraická topológia (2)                                  mDRS
   Pia 13 10  2h s M-oATC 2-MAT-625/09 Seminár z algebraickej a diferenciálnej topológie (2)      2mMATs* mDRS

Mackovová Alžbeta D
   Uto 14 50  2h c M-120  1-UDG-213/15 Zobrazovacie metódy (4)                                    2upMADG
   Stv  8 10  1h c M-VI   1-UMA-301/15 Geometria (3)                                              2pupM*
   Pia  8 10  1h c M-120  1-UMA-301/15 Geometria (3)                                              2pUMA 2upM*

Mačaj Martin
   Pon 10 40  2h p M-IV   1-MAT-260/00 Algebra (2)                                                2MAT*
   Uto 14 00  2h v M-126  2-UMA-265/15 Teória, algoritmy a aplikácie grafov                       2muM* 3kM* 2pmupM*
   Str 11 30  2h p M-126  2-MAT-610/09 Algebraická teória čísel                                   2mMATs*
   Str 16 30  1h c M-X    1-MAT-260/00 Algebra (2)                                                2MAT*
   Str 17 20  1h v M-X    1-MAT-736/11 Cvičenie z algebry (2)                                     2MAT*
   Stv 16 30  2h p M-XII  2-MAT-216/12 Teória polí (2)                                            1mMATs*
   Pia 12 20  4h s M-XI   DRS032 Seminár z algebraickej teórie grafov                             mDRS

Makovník Marcel D
   Pon 12 20  2h c M-217  2-MPG-102/00 Počítačová grafika (2)                                     1mMPG
   Stv  9 50  2h c I-H3   1-INF-240/15 Grafické systémy, vizualizácia, multimédiá (každý druhý tý 3BMF 3INF*

Niepel Martin
   Pon 10 40  3h p F1     1-EFM-160/12 Lineárna algebra a geometria (2)                           1EFM*
   Pon 14 00  2h v B1-307 2-UMA-263/15 Vybrané partie z algebry                                   2muM* 3kM* 2pmupM*
   Uto  9 50  3h k M-oATC 2-MAT-313/19 Vybrané kapitoly z numerickej algebry                      2mMPG 1mMATn*
   Pia 13 10  2h s M-oATC 2-MAT-625/09 Seminár z algebraickej a diferenciálnej topológie (2)      2mMATs* mDRS

Pokorná Barbora
   Str  9 50  2h c B2-304 1-UMA-107/15 Geometria (1)                                              1pupM*
   Str 11 30  2h c M-120  2-UDG-146/12 Počítačová geometria (2)                                   2muMADG
   Stv  9 00  2h p M-VI   1-UMA-301/15 Geometria (3)                                              2pUMA 2upM* 2pupM*

Rusin Tomáš
   Pon  9 50  2h v M-116  2-MPG-164/19 Seminár z pseudo-euklidovskej geometrie (2)                1mMPG
   Uto 11 30  2h c M-120  1-UDG-141/15 Projektívna geometria (1)                                  1upMADG
   Uto 16 30  1h c M-VIII 1-FYZ-160/13 Algebra a geometria (2)                                    1FYZ2
   Uto 17 20  1h c M-VIII 1-FYZ-412/13 Cvičenie z algebry (2)                                     1FYZ2
   Str 11 30  1h c M-VII  1-FYZ-160/13 Algebra a geometria (2)                                    1FYZ1
   Str 12 20  1h c M-VII  1-FYZ-412/13 Cvičenie z algebry (2)                                     1FYZ1
   Str 13 10  2h p M-VIII 1-UDG-141/15 Projektívna geometria (1)                                  1upMADG
   Pia 11 30  2h c M-I    1-MMN-525/00 Doplnkové cvičenie z algebry a geometrie (2)               1MMN*

Sleziak Martin
   Pon 10 40  2h p M-126  2-MAT-624/09 Teória čísel (2)                                           1mMATs*
   Pon 15 40  3h k B1-307 2-UMA-115/15 Teória množín                                              2muM* 3kM* 2pmupM*
   Stv  8 10  2h p A      1-INF-156/10 Algebra (2)                                                1INF* 2BIN*
   Stv 11 30  2h v F1-108 1-MAT-192/00 Cvičenie z lineárnej algebry a geometrie (2)               1MAT**
   Stv 13 10  2h s F1-108 2-MAT-612/09 Seminár z teórie čísel (2)                                 1mMATs*

Solčan Štefan
   Str 13 10  4h p M-120  2-UDG-106/15 Plochy technickej praxe (2)                                1muMADG 3muMADG_k

Tomanová Jana
   Pon 10 40  3h k M-VII  2-UMA-164/15 Úvod do teórie grafov                                      1muM* 2kM* 1pmupM*
   Uto 14 50  2h v M-V    1-MAT-725/00 Diskrétna matematika (2)                                   1MAT**
   Uto 16 30  1h c M-V    1-MAT-725/00 Diskrétna matematika (2)                                   1MAT**
   Stv 14 50  2h p M-126  1-MAT-490/00 Kombinatorika                                              3MATs

Uher Matej D
   Pon 16 30  2h c B2-304 N-bBXX-082/15 Matematika pre biológov                                   2pMB 2pB
   Str 15 40  2h c M-VIII 1-UMA-107/15 Geometria (1)                                              1pUMA 1upM*

Zlatoš Pavol
   Uto  9 50  3h p F2     1-FYZ-160/13 Algebra a geometria (2)                                    1FYZ*
   Uto 14 50  2h p M-VIII 1-MAT-480/00 Teória množín a matematická logika (2)                     3MATs
   Str 16 30  2h p M-VII  2-IKVa-267/18 Mathematical Logic for Cognitive Science                  1mIKV
                          3-MVM-044/10 Vybrané kapitoly z logiky                                  mDRS
   Str 18 10  1h c M-VII  2-IKVa-267/18 Mathematical Logic for Cognitive Science                  1mIKV

Rozvrh bol aktualizovaný: 8.3.2020